B82131A5151M
B82131A5151M
Part Number:
B82131A5151M
Producent:
EPCOS
Opis:
FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
Arkusz danych:
B82131A5151M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B82131A5151M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:B82131
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:495-5598-2
B82131A5151M-ND
B82131A5151M000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Iron
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:B82131A5151M
Indukcyjność:80µH
Wysokość - Siedzą (Max):-
Częstotliwość - samorezonansowa:22MHz
Rozszerzony opis:80µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Axial
Opis:FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
DC Resistance (DCR):11 Ohm
Aktualna ocena:150mA