Kupować B82131A5151M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | B82131 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Axial |
| Inne nazwy: | 495-5598-2 B82131A5151M-ND B82131A5151M000 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Iron |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | B82131A5151M |
| Indukcyjność: | 80µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 22MHz |
| Rozszerzony opis: | 80µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Axial |
| Opis: | FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 11 Ohm |
| Aktualna ocena: | 150mA |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |