B82134A5151M
Part Number:
B82134A5151M
Opis:
FIXED IND 420UH 150MA 19 OHM TH
Arkusz danych:
B82134A5151M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B82134A5151M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:B82134
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:B82134A5151M000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Iron
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:B82134A5151M
Indukcyjność:420µH
Wysokość - Siedzą (Max):-
Częstotliwość - samorezonansowa:12MHz
Rozszerzony opis:420µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 19 Ohm Axial
Opis:FIXED IND 420UH 150MA 19 OHM TH
DC Resistance (DCR):19 Ohm
Aktualna ocena:150mA