B43760A4688M3
Part Number:
B43760A4688M3
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Arkusz danych:
B43760A4688M3.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43760A4688M3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.028" Dia (76.90mm)
Seria:B43760
tętnienia prądu:15.2A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43760A4688M003
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43760A4688M3
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:20 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):5.677" (144.20mm)
Rozszerzony opis:6800µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):17 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Pojemność:6800µF