B43760A5338M3
Part Number:
B43760A5338M3
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43760A5338M3.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43760A5338M3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.028" Dia (76.90mm)
Seria:B43760
tętnienia prądu:11.4A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43760A5338M 3
B43760A5338M003
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43760A5338M3
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:32 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):5.185" (131.70mm)
Rozszerzony opis:3300µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):27 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Pojemność:3300µF