B43705A5129M000
Part Number:
B43705A5129M000
Opis:
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43705A5129M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43705A5129M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.543" Dia (90.00mm)
Seria:B43705
tętnienia prądu:41.1A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43705A5129M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43705A5129M000
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:14 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):8.740" (222.00mm)
Rozszerzony opis:12000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.4 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8.4 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Pojemność:12000µF