B43705B4338M000
Part Number:
B43705B4338M000
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Arkusz danych:
B43705B4338M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43705B4338M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.532" Dia (64.30mm)
Seria:B43705
tętnienia prądu:14.2A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43705B4338M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43705B4338M000
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.122" (28.50mm)
Impedancja:32 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):3.217" (81.70mm)
Rozszerzony opis:3300µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):22 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Pojemność:3300µF