B43640F2128M007
B43640F2128M007
Part Number:
B43640F2128M007
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
B43640F2128M007.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43640F2128M007 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43640
tętnienia prądu:2.29A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43640F2128M 7
B43640F2128M7
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43640F2128M007
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:130 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:1200µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):85 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Pojemność:1200µF