B43640G2108M000
Part Number:
B43640G2108M000
Opis:
ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
Arkusz danych:
B43640G2108M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43640G2108M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43640
tętnienia prądu:1.99A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43640G2108M
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:B43640G2108M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:150 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):100 mOhm @ 100Hz
Opis:ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
Pojemność:1000µF