B43601A9187M60
Part Number:
B43601A9187M60
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43601A9187M60.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43601A9187M60 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43601
tętnienia prądu:1.24A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43601A9187M060
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43601A9187M60
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:820 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 600 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):600 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Pojemność:180µF