B43601A9127M87
Part Number:
B43601A9127M87
Opis:
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43601A9127M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43601A9127M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43601
tętnienia prądu:980mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43601A9127M087
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43601A9127M87
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:1.22 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):1.268" (32.20mm)
Rozszerzony opis:120µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):900 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Pojemność:120µF