B43508A9687M87
Part Number:
B43508A9687M87
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43508A9687M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43508A9687M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43508
tętnienia prądu:2.2A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43508A9687M 87
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43508A9687M87
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:260 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.252" (57.20mm)
Rozszerzony opis:680µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):180 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Pojemność:680µF