Kupować B43508A9687M60 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 400V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Seria: | B43508 |
| tętnienia prądu: | 2.2A @ 100Hz |
| Inne nazwy: | B43508A9687M 60 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B43508A9687M60 |
| Żywotność @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancja: | 260 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 2.252" (57.20mm) |
| Rozszerzony opis: | 680µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 180 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP |
| Pojemność: | 680µF |