B43504A9187M82
Part Number:
B43504A9187M82
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43504A9187M82.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504A9187M82 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:980mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy:B43504A9187M 82
B43504A9187M082
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504A9187M82
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:610 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.661" (42.20mm)
Rozszerzony opis:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 490 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):490 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Pojemność:180µF