B43504A9157M80
Part Number:
B43504A9157M80
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43504A9157M80.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504A9157M80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:820mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43504A9157M 80
B43504A9157M080
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504A9157M80
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:730 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.661" (42.20mm)
Rozszerzony opis:150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 580 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):580 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Pojemność:150µF