B43504A5107M82
Part Number:
B43504A5107M82
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43504A5107M82.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504A5107M82 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:640mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy:B43504A5107M 82
B43504A5107M082
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504A5107M82
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:1.6 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):1.465" (37.20mm)
Rozszerzony opis:100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.35 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.35 Ohm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Pojemność:100µF