B43504A5187M87
Part Number:
B43504A5187M87
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43504A5187M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504A5187M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:1.02A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43504A5187M 87
B43504A5187M087
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504A5187M87
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:890 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.858" (47.20mm)
Rozszerzony opis:180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):750 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Pojemność:180µF