B43456A9338M3
Part Number:
B43456A9338M3
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Arkusz danych:
B43456A9338M3.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43456A9338M3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.032" Dia (51.60mm)
Seria:B43456
tętnienia prądu:11A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43456A9338M 3
B43456A9338M003
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43456A9338M3
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.874" (22.20mm)
Impedancja:24 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.201" (106.70mm)
Rozszerzony opis:3300µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):23 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Pojemność:3300µF