B43456A9228M
B43456A9228M
Part Number:
B43456A9228M
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Arkusz danych:
B43456A9228M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43456A9228M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.032" Dia (51.60mm)
Seria:B43456
tętnienia prądu:8A @ 100Hz
Inne nazwy:495-6117
B43456A9228M-ND
B43456A9228M000
temperatura robocza:-
Numer części producenta:B43456A9228M
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.874" (22.20mm)
Impedancja:30 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.201" (106.70mm)
Rozszerzony opis:2200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):30 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Pojemność:2200µF