B43088A9476M
Part Number:
B43088A9476M
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Arkusz danych:
B43088A9476M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43088A9476M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:B43088
tętnienia prądu:840mA @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B43088A9476M000
Numer części producenta:B43088A9476M
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:47µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Pojemność:47µF