B41851A5228M
B41851A5228M
Part Number:
B41851A5228M
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41851A5228M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41851A5228M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B41851
tętnienia prądu:1.09A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:495-6053
B41851A5228M-ND
B41851A5228M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:B41851A5228M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:2200µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 140 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):140 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:2200µF