B41851A5227M
B41851A5227M
Part Number:
B41851A5227M
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41851A5227M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41851A5227M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B41851
tętnienia prądu:240mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:495-6018
B41851A5227M-ND
B41851A5227M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:26 Weeks
Numer części producenta:B41851A5227M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:220µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.2 Ohm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:220µF