B41827A5687M
Part Number:
B41827A5687M
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41827A5687M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41827A5687M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B41827
tętnienia prądu:-
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41827A5687M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41827A5687M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:680µF