B41827A5476M
Part Number:
B41827A5476M
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41827A5476M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41827A5476M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:B41827
tętnienia prądu:108mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41827A5476M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41827A5476M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:47µF