B41821A3157M
Part Number:
B41821A3157M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
B41821A3157M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41821A3157M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:B41821
tętnienia prądu:160mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41821A3157M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41821A3157M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:150µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:150µF