B41821A3109M
Part Number:
B41821A3109M
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
B41821A3109M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41821A3109M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:B41821
tętnienia prądu:2.6A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41821A3109M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B41821A3109M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:10000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 70 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):70 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:10000µF