B41789K7278Q001
Part Number:
B41789K7278Q001
Opis:
CAP ALUM 2700UF 40V RADIAL
Arkusz danych:
B41789K7278Q001.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41789K7278Q001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:40V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.827" Dia (21.00mm)
Seria:B41789
tętnienia prądu:10.5A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41789K7278Q1
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41789K7278Q001
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.846" (21.50mm)
Impedancja:12 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.028" (51.50mm)
Rozszerzony opis:2700µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):28 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 2700UF 40V RADIAL
Pojemność:2700µF