B41789A5158Q001
Part Number:
B41789A5158Q001
Opis:
CAP ALUM 1500UF 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41789A5158Q001.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41789A5158Q001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:B41789
tętnienia prądu:5A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41789A5158Q1
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41789A5158Q001
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.650" (16.50mm)
Impedancja:34 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 65 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):65 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 25V RADIAL
Pojemność:1500µF