B41694A5477Q7
B41694A5477Q7
Part Number:
B41694A5477Q7
Opis:
CAP ALUM 470UF 25V AXIAL
Dostępna Ilość:
12282 Pieces
Arkusz danych:
B41694A5477Q7.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41694A5477Q7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm)
Seria:B41694
tętnienia prądu:2.35A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tray
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:495-3723
B41694A5477Q 7
B41694A5477Q007
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41694A5477Q7
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:60 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:470µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):160 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 470UF 25V AXIAL
Pojemność:470µF