B41694A5108Q9
Part Number:
B41694A5108Q9
Opis:
CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Dostępna Ilość:
18922 Pieces
Arkusz danych:
B41694A5108Q9.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41694A5108Q9 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Seria:B41694
tętnienia prądu:3.2A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41694A5108Q 9
B41694A5108Q009
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41694A5108Q9
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:35 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1000µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):80 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Pojemność:1000µF