B41042A5478M
Part Number:
B41042A5478M
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41042A5478M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41042A5478M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:B41042
tętnienia prądu:2.965A @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41042A5478M000
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41042A5478M
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:36 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:4700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:4700µF