B41042A5477M
Part Number:
B41042A5477M
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41042A5477M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41042A5477M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:B41042
tętnienia prądu:817mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41042A5477M000
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41042A5477M
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:180 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.846" (21.50mm)
Rozszerzony opis:470µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:470µF