B41022A7156M
Part Number:
B41022A7156M
Opis:
CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
B41022A7156M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41022A7156M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:B41022
tętnienia prądu:47mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41022A7156M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41022A7156M
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:15µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:15µF