B41022A7155M
Part Number:
B41022A7155M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 1.5UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
B41022A7155M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41022A7155M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:B41022
tętnienia prądu:13mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41022A7155M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41022A7155M
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.059" (1.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:1.5µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1.5UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:1.5µF