Kupować B37940K5100J060 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 50V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Grubość (maks): | 0.028" (0.70mm) |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Inne nazwy: | B37940K5100J 60 B37940K5100J60 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B37940K5100J060 |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Opis: | CAP CER 10PF 50V NP0 0805 |
| Pojemność: | 10pF |