B37940K5150J070
B37940K5150J070
Part Number:
B37940K5150J070
Opis:
CAP CER 15PF 50V NP0 0805
Arkusz danych:
B37940K5150J070.pdf
Wprowadzenie
Kupować B37940K5150J070 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.028" (0.70mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Inne nazwy:B37940K5150J 70
B37940K5150J70
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B37940K5150J070
cechy:-
Rozszerzony opis:15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 15PF 50V NP0 0805
Pojemność:15pF