B32656S1684K563
B32656S1684K563
Part Number:
B32656S1684K563
Opis:
CAP FILM 0.68UF 1.7KVDC SCREW
Arkusz danych:
B32656S1684K563.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32656S1684K563 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1700V (1.7kV)
Napięcie znamionowe - AC:750V
Tolerancja:±10%
Package / Case:Rectangular Box
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32656S1684K563
Główny odstęp:1.476" (37.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Rozszerzony opis:0.68µF ±10% Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):5 mOhm
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 1.7KVDC SCREW
Pojemność:0.68µF