B32656S1474K562
Part Number:
B32656S1474K562
Opis:
CAP FILM 0.47UF 1.7KVDC QC TERM
Arkusz danych:
B32656S1474K562.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32656S1474K562 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1700V (1.7kV)
Napięcie znamionowe - AC:750V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:Screw Terminals
Rozmiar / Wymiar:1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Package / Case:Rectangular Box
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32656S1474K562
Główny odstęp:0.795" (20.20mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
cechy:Low ESL
Rozszerzony opis:0.47µF ±10% Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.47UF 1.7KVDC QC TERM
Pojemność:0.47µF