Kupować B32652A7153K z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 500V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) |
| Seria: | B32652 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | B32652A7153K000 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B32652A7153K |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.015µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.015µF |