B32652A7153K189
B32652A7153K189
Part Number:
B32652A7153K189
Opis:
CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL
Arkusz danych:
B32652A7153K189.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652A7153K189 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1250V (1.25kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Seria:B32652
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652A7153K189
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL
Pojemność:0.015µF