B32652A6683K189
B32652A6683K189
Part Number:
B32652A6683K189
Opis:
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
B32652A6683K189.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652A6683K189 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Seria:B32652
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652A6683K189
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.068µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.068µF