B32652A6473J
B32652A6473J
Part Number:
B32652A6473J
Opis:
CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
B32652A6473J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652A6473J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Seria:B32652
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-1331
B32652A6473J000
B32652A6473J000-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652A6473J
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.047µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Pojemność:0.047µF