B32652A4184J
Part Number:
B32652A4184J
Opis:
CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32652A4184J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652A4184J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32652
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32652A4184J000
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652A4184J
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:0.18µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.18µF