B32652A4104K
B32652A4104K
Part Number:
B32652A4104K
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32652A4104K.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652A4104K z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Seria:B32652
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-6865
B32652A4104K-ND
B32652A4104K000
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652A4104K
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.1µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.1µF