B32620J102K289
B32620J102K289
Part Number:
B32620J102K289
Opis:
CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
B32620J102K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32620J102K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Seria:B32620
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-4847-3
B32620J 102K289
B32620J0102K289
B32620J102K289-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32620J102K289
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1000pF ±10% Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL
Pojemność:1000pF