B32529C683J
B32529C683J
Part Number:
B32529C683J
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32529C683J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32529C683J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Seria:B32529
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-1102
B32529C 683J
B32529C0683J000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32529C683J
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.068µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.068µF