B32529C6822K289
Part Number:
B32529C6822K289
Opis:
CAP FILM 8200PF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
B32529C6822K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32529C6822K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32529
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32529C6822K289
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:8200pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 8200PF 10% 400VDC RAD
Pojemność:8200pF