Kupować AQS221FR2S z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.3VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOP |
| Seria: | PhotoMOS™ AQS |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia: | AC, DC (RF) |
| Inne nazwy: | 255-2667 |
| Oporność na terenie (maks.): | 1.25 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AQS221FR2S |
| Prąd ładowania: | 160mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Opis: | RELAY OPTO 40V 0.16A SOP16 |
| Obwód: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |