Kupować AQS221FN2SX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.3VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOP |
| Seria: | PhotoMOS™ AQS |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia: | AC, DC (RF) |
| Oporność na terenie (maks.): | 12.5 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | AQS221FN2SX |
| Prąd ładowania: | 60mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Opis: | RELAY PHOTOMOS 40V .06A SOP16 |
| Obwód: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |