APT30GP60BG
APT30GP60BG
Part Number:
APT30GP60BG
Opis:
IGBT 600V 100A 463W TO247
Arkusz danych:
APT30GP60BG.pdf
Wprowadzenie
Kupować APT30GP60BG z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):600V
Vce (on) (Max) @ VGE, IC:2.7V @ 15V, 30A
Stan testu:400V, 30A, 5 Ohm, 15V
Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C:13ns/55ns
Przełączanie Energy:260µJ (on), 250µJ (off)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247 [B]
Seria:POWER MOS 7®
Moc - Max:463W
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-247-3
Inne nazwy:APT30GP60BGMP
APT30GP60BGMP-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:APT30GP60BG
Typ wejścia:Standard
Rodzaj IGBT:PT
brama Charge:90nC
Rozszerzony opis:IGBT PT 600V 100A 463W Through Hole TO-247 [B]
Opis:IGBT 600V 100A 463W TO247
Obecny - Collector impulsowe (ICM):100A
Obecny - Collector (Ic) (maks):100A