Kupować APT30DS60BG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 4V @ 30A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 600V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-247 [B] |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 24ns |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-247-2 |
| Temperatura pracy - złącze: | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | APT30DS60BG |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 20A Through Hole TO-247-2 |
| Typ diody: | Standard |
| Diode Configuration: | 1 Pair Series Connection |
| Opis: | DIODE ARRAY GP 600V 20A TO247 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 250µA @ 600V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 20A |
| Email: | [email protected] |